Acasă > Tutoriale > Cum instalăm SIW

Cum instalăm SIW

siw

O dată cu apariţia noului build al programului SIW, respectiv cel din 28 iulie 2009, a apărut şi la acesta un lucru nou.

Încă nu am avut timp să văd, dacă a fost adăugat ceva bun sau nou, dar atunci când am instalat noul build, din nefericire, am observat că şi la acesta, la instalare trebuie să mai “debifăm” ceva; un toolbar.

Ceva de care nu avem nevoie. Priviţi captura de mai jos. Din păcate asta este, … reclama … mai ales pe timp de criză, este “mană cerească”, … pentru unii, zic eu … !

SIW

Update: Build-ul 0310 din 2010 se pare că a rezolvat acest lucru, să vedem ce ne rezervă viitorul !

Între varianta gratuită oferită de producător (fie ea freeware sau ad-supported) şi versiunea business, principala diferenţă rezidă în faptul că versiunea business oferă utilizatorului, posibilitatea de a salva rapoarte în format CVT, TXT sau XML, iar în plus, o serie de acţiuni sunt disponibile prin linia de comandă rapidă. [Citiţi mai multe despre System Information for Windows (SIW) aici pe "Stefa Media", unul din blogurile partenere]

Related posts:

  1. Cum instalăm Adobe Shockwave şi Flash Player
  2. Ce trebuie știut după ce instalăm Debian Squeeze Linux !?
  3. Cum instalăm Avira
  4. Cum instalăm Foxit Reader
  5. Cum instalăm Yahoo! Messenger
Categories: Tutoriale Tags:
  1. Nici un comentariu momentan.
  1. Nici un trackbacks momentan.
*